DALEKI PUT

POBJEDA Kokice bez većih problema prekinule 'crni niz': Pobijedile u Trogiru

Siniša Sović / FOTO AGENCIJA SJEVER

Nije bilo problema za izabranice Zorana Jeftića te se s dalekog gostovanja vraćaju s punim plijenom.

U prve četiri minute riješile su Kokice četiri razlike i zamahnule prema prekidu niza od četiri izgubljene utakmice. Nije tu bilo nikakve drame, samo su povećavale prednost do kraja utakmice i na kraju slavila 33:21 (13:9) u gostima kod ekipe Trogira.

Nakon spomenutog uvoda u utakmicu imale su gošće +4 i to su držale do 23. minute kad odlaze na +6 (12:6), dok gošće do poluvremena vraćaju na opjevanih -4 (13:9). U nastavku sve po starom, a u 42. minuti su Kokice došle na velikih devet golova razlike (22:13).

Pitanje pobjednika bilo je riješeno, a prednost se povećala te su u 51. minuti otišle na +13 (30:17) te su domaće rukometašice do kraja susreta smanjile razliku tek za gol i konačnih 33:21.

Najboja je u domaćim redovima bila Ivka Kljaković Gašpić s devet zabijenih golova, dok je gošće predvodila Lena Ljubić s osam zabijenih golova. U sljedećem susretu Kokice ugošćuju Dugo Selo, a ta je utakmica na rasporedu u subotu, 30. listopada, s početkom u 19 sati.

ŽRK Trogir - ŽRK Koka 21:33 (9:13)