LOŠA SERIJA

PORAZ Četvrti poraz Dabrova zaredom: Izgubili su na gostovanju kod Moslavine

Siniša Sović/Foto Agencija Sjever

Već mjesec dana Dabrovi ne znaju za pobjedu, a sreću će morati potražiti na idućem gostovanju u Trogiru.

S lošim su rezultatima zaredali izabranici Damira Turkovića. Na gostovanju kod Moslavine izgubili su četvrtu ligašku utakmicu u nizu, a domaćini su bili bolji rezultatom 34:28 (13:13).

Otvorili su utakmicu Dabrovi sa zaostatkom i 'lovili' domaće rukometaše, a prvi su put izjednačili i poveli u 20. minuti (8:7). Do poluvremena se igralo 'gol za gol', otišli su u dva navrata gosti i na dva gola razlike, ali kad je zasvirala sirena na semaforu je stajalo - 13:13.

I tu slijede problemi jer se gosti nikako nisu mogli 'sastaviti' u nastavku. Već u 34. minuti domaćini odlaze na -3 (18:15), a od tad su povećavali prednost kad god bi se Dabrovi i malo približili. Do 60. minute uspjeli su otići na +6 (34:28).

Najbolji je su u domaćim redovima bili Filip Vučelić Karlo Kligl s po sedam zabijenih golova, dok je goste predvodio Fabijan Grubišić sa šest golova. U idućem će kolu Dabrovi ići na daleko gostovanje u Trogir. Utakmica je na rasporedu u subotu, 30. listopada, s početkom u 18 sati.

RK Moslavina - GRK Varaždin 1930 34:28 (13:13)