VRIJEDNA DVA BODA

POBJEDA Nakon četiri poraza, dvije pobjede u nizu: Kokice slavile u napetoj utakmici protiv Dugog Sela

Siniša Sović / FOTO AGENCIJA SJEVER

Izabranice Zorana Jeftića vratile su se na pobjedničke staze na domaćem parketu slavile protiv Dugog Sela 55' rezultatom 33:31 (15:15).

Mogla je ta utakmica otići na obje strane, ali srećom po Kokice, bodovi ostaju u Varaždinu! Varaždinske rukometašice trebale su pobjedu, a do nje su stigle u napetoj utakmici protiv Dugog Sela 55' (33:31). Imale su rješenja u napadu s igračicom manje u posljednje tri minute i na kraju zasluženo pobijedile.

Od samog se početka igralo 'gol za gol', a tek nakon 15 minuta gošće odlaze na dva gola razlike (9:7). Šest minuta kasnije ekipa Dugog Sela odlazi i na +3 (12:9), ali zatim slijede odlične tri minute Kokica u kojima serijom 4-0 odlaze na dva gola prednosti (15:13) koju ipak nisu uspjele zadržati do poluvremena te se na odmor otišlo s 15:15.

U nastavku otvaraju odličnom 6-0 serijom do 36. minute Jeftićeve izabranice, ali već se u sljedeće četiri minute gošće približavaju na dva gola zaostatka (22:20). U zadnjih 10 minuta Kokice ulaze s tri gola prednosti (28:25), a dvije minute prije kraja ostaju s igračicom manje i golom prednosti (31:30). Do kraja su uspjele zadržati prednost i na kraju slaviti 33:31.

Najraspucanija je u domaćim redovima bila Ivana Dežić s 12 zabijenih golova, dok je gošće predvodila Josipa Bebek s osam golova. U sljedećem kolu varaždinske rukometašice putuju u Umag. Ta je utakmica na rasporedu u subotu, 6. studenog, s početkom u 18 sati.

ŽRK Koka - ŽRK Dugo Selo 55' 33:31 (15:15)