Vijesti / Sport

DRUGA POBJEDA U NIZU

SLAVLJE GRK Varaždin bez problema do dva boda protiv Bjelovara

Siniša Sović/Foto Agencija Sjever

Dabrovi su pobijedili i na tablici preskočili Bjelovar te se nastavili s osvajanjem bodova. Nakon četiri poraza, stigle su dvije pobjede u nizu.

U 10. kolu Paket 24 Premijer lige B rukometaši varaždinskog GRK-a 1930 su bez problema svladali protivnike iz Bjelovara 36:27 (16:11). Od prve su minute domaći rukometaši krenuli dobro i tako 'plovili' kroz cijeli susret.

Već u petoj minuti imali su tri gola prednosti (4:1), a održavali su prednost sve do 25. minute kad odlaze i na velikih pet golova razlike (13:8), dok poluvrijeme završavaju na +4 (16:11).

Ni u nastavku se nisu uspjeli probuditi gosti te je prednost Dabrova smo rasla. U 35. minuti bilo je +7 (19:12), a u 43. odlaze i na najvećih +13 (28:15) da bi gosti do kraja smanjili na 36:27 i završili susret s devet golova zaostatka.

Najraspucaniji je kod domaće momčadi bio Fabijan Grubišić s deset zabijenih golova dok je Vanja Šehić zabio šest golova. Izabranike Emersona Žnidarića čeka iduće subote, 27. studenog, kad idu u goste riječkom Zametu.

GRK Varaždin 1930 - RK Bjelovar 36:27 (16:10)