PK Barok

PLIVANJE Dvije medalje za članove 'Baroka' na mitingu u Sisku

PK Barok

Viktor Vizjak je u iznimno jakoj konkurenciji osvojio dvije medalje; zlatnu i srebrnu.

U subotu, 4.prosinca u Sisku je održan 16. miting 'Sisak mali – Memorijal Miriana Vasilj'.

Natjecanje je okupilo 560 plivača najmlađih uzrasnih kategorija iz 20 hrvatskih plivačkih klubova.

Plivački klub Barok predstavljalo je 19 plivačica i plivača: Lovro Čalopa, Karlo Petek, Dora Kranjčec, Fran Težački, Jan Žganec, Jona Kokotec, Nataniel Vukovac, Fran Matuza, Josip Bedić, Luka Vuić, Viktor Vizjak, Ena Novoselec, Dina Cilar, Jana Bais,Tina Rogina, Dora Huđek, Helena Zadravec, Mila Mendaš i Aleksandar Fic.

Ono što posebno veseli je da su svi isplivali svoje osobne rekorde i time pokazali da se marljivi rad na treninzima itekako isplati.

Viktor Vizjak je u iznimno jakoj konkurenciji osvojio dvije medalje; zlatnu i srebrnu. Do zlata je doplivao na 50 leptir, a do srebra na 50 slobodno. I u najzahtjevnijoj disciplini, 100 mješovito, bio je „zaveslaj“ do medalje, te je zauzeo 4. mjesto.