PRIPREMNA UTAKMICA

Varaždin izgubio od Hajduka na Poljudu: Kovačevićeve trupe ostavile dobar dojam

HNK Hajduk

Varaždinski drugoligaš je protiv prvoligaša odigrao vrlo dobru utakmicu, ali na kraju su domaćini slavili 4:2 (1:2).

Dva gola, vodstvo na poluvremenu i vrlo dobra izvedba protiv pretendenta na naslov prve lige, ali i na kraju poraz (4:2) od splitskog Hajduka, nogometašima Varaždina sigurno će biti veliki vjetar u leđa prije nastavka priprema i ulaska u drugi dio sezone te lova na povratak u elitni rang hrvatskog nogometa.

Hajduk je poveo golom Ljubičića u 7. minuti utakmice, a Varaždin je do poluvremena preokrenuo. Prvo je Vuk sa šest metara iskosa 'kroz uši' zabio Kaliniću, a nakon toga je poentirao i Michele Šego koji nije slavio gol protiv kluba koji ga je posudio Varaždinu.

U nastavku ipak Splićani stavljaju u brzinu više pa Livaja pogađa iz slobodnjaka u 56. minuti, a nakon toga u 70. minuti za vodstvo zabija Kačaniklić da bi konačnih 4:2 u 77. minuti postavio Mlakar.

Video izvještaja utakmice možete pogledati OVDJE. Za Varaždin su utakmicu započeli Sentić na golu, dok su u polju bili Karabatić, Senić, Stolnik, Vuk, Lusavec, Postonjski, Herrera, Teklić, Šego i Brodić.