varaždin - dinamo

KLIKOM PO TRIBINI Pogledajte tko je sve bodrio Varaždince na putu do velikog boda protiv Dinama

Sanjin Strukić/Pixsell; Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Odlični igrači, odlični navijači...

U prvoj utakmici 4. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige nogometaši Dinama su na gostovanju u Varaždinu kod istoimenog domaćina odigrali 1-1 i tako izgubili prva dva boda u novoj sezoni hrvatskog prvenstva.

VELIKA FOTOGALERIJA Utakmica Varaždina i Dinama, 5.8.2022. Varaždin - Dinamo

Dario Špikić je u prvoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog poluvremena glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Petra Bočkaja s lijeve strane i tako donio vodstvo Dinamu. Varaždin je do izjednačenja došao u 63. minuti, kad je na asistenciju Herrere Michele Šego sa 14 metara pogodio pokraj nemoćnog Livakovića.

Dinamo ima 10 bodova iz četiri utakmice, a drugi je Hajduk sa šest bodova iz dva nastupa. Po četiri boda imaju Rijeka, Osijek, Šibenik, Varaždin i Slaven Belupo, s tim da Riječani imaju samo dvije odigrane utakmice. Na začelju je pulska Istra 1961 bez ijednog boda iz tri nastupa.

Osim dobre igre, na stadionu u Zagrebačkoj dobro se i navijalo. Prema statistici NK Varaždina, na utakmici je bilo 7132 navijača.

Zavirite u našu galeriju, a ispod pogledajte video navijačkog pjevanja pjesme Moja domovina.