ZNA DA MOŽE BOLJE

Kovačević žali nakon remija: Kopka me što ranije nisam napravio izmjene. Nisam sretan

Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Trener Varaždina zadovoljan je svojim igračima, ali zna da su mogli i do punog plijena.

Nogometaši Varaždina imali su tri boda na domaćoj utakmici proti Istre 1961 sve do 69. minute kad je Caseres postavio 1:1 (1:0). Izabranici Marija Kovačevića izgledali su dobro, ali nakon greške Luke Jelenića dobili su gol. No, spasio je čisti gol u prvom poluvremenu, a domaći su kasnije mogli zabiti preko Frana Brodića, ali je odlično reagirao Lučić na golu gostiju.

- Igrali smo protiv dobre ekipe, to smo znali. Dobro smo se pripremili, kad se lomilo prvo poluvrijeme smo zasluženo poveli. Ali kad povedeš 1:0, a na kraju odigraš 1:1 - nisi sretan. Kontrolirali smo i drugo poluvrijeme, nisu bili opasni, osim te greške. Vjerovali smo da možemo postići gol jer smo imali dosta prilika - rekao je Kovačević pa zaključio:

- Kopka me to, možda sam trebao prije ubaciti zamjene. Bili smo jako blizu.

U sljedećem ih kolu čeka teško gostovanje. Momčad Varaždina u subotu, 8. listopada, od 19 sati i pet minuta gostuje kod Hajduka u Splitu. Nakon 11 kola, varaždinski se prvoligaš nalazi na četvrtom mjestu Supersport HNL-a s 16 osvojenih bodova.