Vijesti / Sport

NOGOMET

FOTOGALERIJA Navijanje Varaždinaca pratilo Hrvatsku na putu do pobjede protiv Kanade

Varaždinski.hr

Bravo, Hrvatska!

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Kanadu i osigurala još tri boda.

Navijanje u Varaždinu, utakmica Hrvatska - Kanada (27.11.2022.)

Iako je početak bio poput noćne more za Hrvatsku, Alphonso Davies zabio je već u drugoj minuti, Hrvatska je već u prvom poluvremenu okrenula rezultat u svoju korist.

Prvo je u 36. minuti zabio Andrej Kramarić, a vodstvo je u 44. minuti povećao Marko Livaja.

Tu nije stalo pa je Kramarić u 70. minuti povećao na 3:1, a posljednji pogodak zabio je Lovro Majer u 94. minuti.

Navijalo se naravno i u Varaždinu, neki na korzu, neki u kafićima. Atmosferu pogledajte u našoj fotogaleriji...