KATAR 2022

FOTO Hrvatska je u četvrtfinalu! Pogledajte kako se navijalo u Varaždinu

Varazdinski.hr

Bilo je napeto, ali slavi se!

Hrvatska je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u nogometu! Nakon 1:1 u 120 minuta, Dominik Livaković obranio je Japancima tri jedanaesterca i doveo Hrvatsku među osam najboljih!

Navijači u Varaždinu bodre Vatrene protiv Japana

Japan je poveo u 43. minuti, pogodak je postigao Daizen Madea, i s tim se rezultatom otišlo na odmor. No Ivan Perišić izjednačuje u 55. minuti, prekrasnim pogotkom glavom nakon Lovrenovog ubacivanja. U nastavku utakmice razina igre je opala, uz povremene bljeskove s obje strane, no igralo se prilično oprezno. Tako da se rezultat nije mijenjao ni u produžecima.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Pri izvođenju jedanaesteraca zablirao je vratar Dominik Livaković, koji je odmah u startu obranio prva dva udarca Japanaca s bijele točke, a onda i četvrti penal, čime je odveo Hrvatsku u idući krug natjecanja. Tamo hrvatske reprezentativce očekuje pobjednik dvoboja Brazil - Južna Koreja.

Utakmica se pratila u cijelom Varaždinu, ne samo po domovima, već i na javnim prostorima. Prošetali smo gradom i osjetili atmosferu, pogledajte u našoj fotogaleriji...

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.