HRVATSKA JE U POLUFINALU!

DALIĆ NAKON UTAKMICE 'Ponos, hrabrost, vjera, domoljublje! Hrvat uvijek uspije!'

Igor Kralj / PIXSELL

Poslao je i poruku kritičarima.

Izbornik Zlatko Dalić bio je prilično smrknut na početku utakmice Hrvatske i Brazila večeras u četvrtfinalu Svjetskog nogometnog prvenstva. Mnoogo je gestikulirao tijekom susreta, koja je bila vrlo naporna i stresna za obje momčadi.

Vezana vijest:

HRVATSKA JE U POLUFINALU! Dalić: 'Ovo je pobjeda za hrvatski narod!'

Nakon pogotka Neymara za 1:0 u prvoj minuti nadoknade prvoga produžetka, Hrvatska se nije predala. To je rezultiralo pogotkom Brune Petkovića u 117. minuti. Nakon 120 minuta završilo je 1:1 i opet je presudilo izvođenje jedanesteraca. Livaković je najprije obranio Rodrygu, a zatim je u četvrtoj seriji Marquinhos pogodio vratnicu.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

- Ovo je pobjeda za hrvatski narod! - rekao je izbornik Zlatko Dalić nakon utakmice.

Čestitao je svojim nogometašima i podsjetio na snagu Brazila. Također je poslao poruku kritičarima, rekavši neka i oni sada uživaju.

- Svaka čast dečkima. Ovo je Hrvatska. Kad treba, kad je najvažnije! Ponos, hrabrost, vjera, domoljublje i Hrvat uvijek uspije. Svi su dali svoj maksimum, od prvog do zadnjeg. Ali ovo nije naš kraj, idemo dalje! - najavio je odmah Dalić.

U polufinalu Hrvatska će igrati protiv pobjednika susreta Nizozemske i Argentine.

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.