SVJESKO PRVENSTVO KATAR 2022

VIDEO Slavlje u Varaždinu nakon pobjede protiv Brazila!

Igor Kralj / PIXSELL

Zbog kiše je bilo otkazano navijanje uz veliko platno na Korzu, ali Varaždinci su izašli na ulice i balkone i slavili...

Hrvatska je večeras pobijedila Brazil i plasirala se u polufinale Svjetskog nogometnog prvenstva!

Vezana vijest:

HRVATSKA JE U POLUFINALU! Dalić: 'Ovo je pobjeda za hrvatski narod!'

Nakon pogotka Neymara za 1:0 u prvoj minuti nadoknade prvoga produžetka, Hrvatska se nije predala. To je rezultiralo pogotkom Brune Petkovića u 117. minuti. Nakon 120 minuta završilo je 1:1 i opet je presudilo izvođenje jedanesteraca. Livaković je najprije obranio Rodrygu, a zatim je u četvrtoj seriji Marquinhos pogodio vratnicu, dok su svi koji su pucali za Hrvatsku pogodili (Vlašić, Majer, Modrić, Oršić).

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Utakmica se pratila u cijeloj Hrvatskoj, kao i među Hrvatima širom svijeta, u Varaždinskoj županiji, Varaždinu. Zbog kiše je bilo otkazano navijanje uz veliko platno na Korzu, ali Varaždinci su izašli na ulice i balkone nakon pobjede i stvorili veliku buku. Evo kako je to zvučalo u jednoj od gradskih četvrti...

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.