Centrum Mundi 2023.

Neven Jurković pobjednik je utrke Centrum Mundi 2023.

ZSUGV

Bravo!

Protekao je još jedan uspješan trkački vikend za članove TK Marathon 95. Najbolji rezultat postigao je Neven Jurković na utrci Centrum Mundi 2023., koja se održavala u Ludbregu. Stazu u dužini od 10 km istrčao je za 35:27 minuta i tako osvojio prvo mjesto u ukupnom poretku od 147 trkača i trkačica.

Svakako treba spomenuti i ostale članove koji su također postigli odlične rezultate na utrci koja je obilovala odličnom muzikom i pozitivnom energijom. Vedran Veršić osvojio je 11. mjesto, za njim su u cilj ušli kao 14. Martin Horvat; 20. Mario Pongračić koji je u kategoriji M50 osvojio 3.mjesto; 26.mjesto zauzeo je Saša Moslavac; 47. Kristijan Sokolić; nezaustavljiva Jasenka Martinez koja je opet pomela konkurenciji u kategoriji Ž60 i osvojila 1. mjesto, 95. je bio Jakov Klapež, 105. Danijela Kaniški, 110. Lidija Lonačarić koja je u kategoriji Ž50 osvojila 3. mjesto, 116. Gordon Logožar-Javk,117. Branko Muha, 126. Mladen Stecević i 142. Tomislav Fotak.

Nikola Habrlin sudjelovao je na utrci od 4 km i osvojio 11.mjesto od 131 natjecatelja.

Na Žumberku na utrci Krabat trail -1. Kolo kontinental trail lige, na najdužoj dionici od 36 km nastupio je Mario Šoštarić i osvojio odlično 18.mjesto, dok je Maja Matačić na upola kraćoj stazi bila 35. ukupno, peta od žena i 1. u kategoriji Ž40.

Sestre Jambrešić natjecale su se na 1. kolu lige Rudar u Murskom Središću gdje su ciljem prošle kao 2. Iris i kao 3. Anja u ženskoj konkurenciji na dionici od 6km.

Već slijedeći vikend za članove kluba na redu je Zagrebački proljetni polumaraton te trail utrka Life on Mars na Pagu.