3. NL Sjever

Varteks došao do vrijedne pobjede na gostovanju u Virovitici, Bumbari na trećem mjestu

NK Varteks

Podravina je novim porazom zakucana za samo dno – na 10. su mjestu sa samo 12 bodova.

Varteks je u subotu igrao 18. kolo 3.NL Sjever u Virovitici kod istoimenog domaćina. Bumbari su bili bolji s 2:1 te se s tri boda vraćaju u Varaždin.

Oba gola za Varteks zabio je Mihael Vlah. Prvo je goste doveo u vodstvo u 9. minuti. Virovitica ubrzo uzvraća udarac – u 14. minuti već je 1:1. Prije kraja poluvremena Vlah ponovno vraća prednost Varteksu, a rezultat 2:1 ostaje do kraja utakmice.

To je 33. bod za ekipu Nikole Goričanca te se nalaze na sjajnom trećem mjestu ljestvice, uz vrlo veliku gol razliku (+15). Ipak, ispred njih su trenutno nedostižni Polet s 42 boda i vodeći Radnik Križevci s 45 bodova.

Dinamo Domašinec nalazi se na četvrtom mjestu s 31 bodom, a peti je Rudar s 29 bodova. Podravina je novim porazom od Rudara (2:1) zakucana za samo dno – na 10. su mjestu sa samo 12 bodova iz 18 utakmica. U sljedećem kolu Varteks ide ponovno u goste - ovaj put kod Papuka u Orahovicu, a Podravina je domaćin Koprivnici.

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.