FINANCIJE I KNJIGOVODSTVO

OGLAS ZA POSAO Tvrtka Art metali traži Knjigovođu (m/ž)

Tvrtka Art metali d.o.o. bavi se proizvodnjom i montažom, a radi proširenja poslovanja, traže Knjigovođu.

Art metali d.o.o. je tvrtka iz Novog
Marofa koja zapošljava između 10 – 20 osoba te se bavi
proizvodnjom i montažom svojih proizvoda najvećim dijelom po
gradilištima unutar Hrvatske.

Na osnovu konstantnog ulaganja, učenja i truda cjelokupnog
tima rezultati su vidljivi te iznad svega cijenimo dobrog
radnika, pozitivu i timski rad.

Radi proširenja posla, trenutno imaju otvoreni oglas za radno
mjesto:

KNJIGOVOĐA

Opis posla

– izrada izlaznih računa, popratne dokumentacije
– knjiženje izvoda, ulaznih i izlaznih računa po mjestu troška te
kontrola ispravnosti istih
– praćenje bankovnih računa, plaćanja
– obračun i predaja PDV a, PPO, PDVS i ostalih mjesečnih,
tromjesečnih i godišnjih obrazaca
– korištenje: e mirovinsko, e porezna, e zdravstveno
– usklađivanje bilance – vođenje postupka usklađivanja konta
glavne knjige i popratnih evidencija
– evidencija dugotrajne imovine, amortizacije
– obračun plaća, knjiženje
– praćenje novih zakonskih regulativa

Uvjeti

– traži se ambiciozna i motivirana osoba koja radi i želi bolje
uvjete rada ili je radila na poslu glavnog knjigovođe
– isključivo osoba sa iskustvom u knjigovodstvu
– analitičnost, pedantnost, sistematičnost i sklonost timskom
radu
– potrebno poznavanje svih procesa knjigovodstva
– potrebne godine iskustva: 5
– vozačka dozvola: B
– vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

– stalni radni odnos
– stimulativna primanja, bonus za ostvarenje postavljenih
planova
– službeni mobitel
– edukacija na seminarima
– nakon uspješno odrađenog probnog roka ugovor se sklapa na
neodređeno

Molbe sa životopisom slati na sljedeću mail adresu:
info@art-metali.hr do 11.
listopada.

90123ada5bdfe7c290c4895974ff9b55.jpg?v=2

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@varazdinski.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije