DOBRA PRILIKA

OGLAS ZA POSAO Comet d.o.o. Novi Marof traži komercijaliste

Comet d.o.o. Novi Marof, jedan od vodećih hrvatskih distributera ručnih, električnih alata i pribora, traži komercijaliste. Rok za prijavu je do 20. ožujka 2021.

COMET d.o.o. Novi
Marof
,  jedan od vodećih hrvatskih
distributera ručnih, električnih alata i pribora, traži
kvalitetne kandidate na poziciji:

KOMERCIJALIST

Opis posla:

Uredski posao koji obuhvaća prodaju i nabavu robe, razvoj
postojećih i uvođenje novih poslovnih suradnji, organizaciju i
realizaciju prodajnih aktivnosti prema kupcima iz portfelja. Uz
odgovornost za naplatu, rješavanje reklamacija, izradu analiza i
izvještaja.

Uvjeti za prijavu:

  • SSS,VŠS,VSS poželjno ekonomskog ili tehničkog smjera
  • radno iskustvo na istom ili sličnom poslu je prednost
  • poželjno aktivno korištenje engleskog ili njemačkog jezika
  • napredno korištenje MS Office alata (Excel, Word)
  • vozačka dozvola B kategorije

Za naš veleprodajni tim tražimo osobe spremne na
učenje o našem prodajnom asortimanu i segmentu tržišta na kojem
djelujemo.

Želimo zaposliti osobe s
razvijenim komunikacijskim i pregovaračkim
sposobnostima, spremne na dinamiku i fleksibilnost u radu.

Kod kandidata cijenimo odgovornost,
samostalnost, marljivost, fokusiranost i prepoznavanje
prioriteta, točnost i ažurnost u izvršenju poslovnih obveza.

Odabrane kandidate očekuje:

>> stalni radni odnos, stimulativna i redovita primanja,
dodatne nagrade <<

>> dinamičan posao u uspješnom i stabilnom okruženju

>> edukacija i prilike za osobni razvoj <<

Zadovoljavate  uvjete i prepoznajete  se  u
našoj  ponudi? Javite se na oglas!

Uz zamolbu priložite životopis, presliku osobne iskaznice te
e-izvadak o stažu.

Vaše prijave primamo do 22.03.2021. na
mail  posao@comet.hr.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@varazdinski.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije