Karate klub Shito Ryu u Konjščini osvojio šest zlatnih medalja

U nedjelju, 13. svibnja, u Konjščini je održano 3. kolo međužupanijske karate lige.

Karate klub Shito Ryu Varaždin nastupio je sa 9 natjecatelja te je osvojio 6 zlatnih, 17 srebrnih i 8 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Ema Hrnčić, Marko Gerbus, Roko Bednjanić i Gabrijel Smotar.

Srebrne medalje osvojili su Erik Tomašić, Leon Vidmanić, Tea Kostanjevac, Jakov Kostanjevac, Roko Bednjanić, Martin Kokot, Marko Gerbus i Ema Hrnčić.

Brončane medalje osvojili su: Martin Kokot, Marko Gerbus, Jakov Kostanjevac, Tea Kostanjevac, Ema Hrnčić i Gabrijel Smotar.

Nakon prvog dijela sezone klub je učvrstio 1. mjesto u kategoriji kate dok je u ukupnom poretku od 11 klubova na 2. mjestu.

Ema Hrnčić je prva u ukupnom poretku od 75 natjecateljica dok je Martin Kokot prvi, a Jakov Kostanjevac drugi u konkurenciji 102 natjecatelja iz Međimurske, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije.