KUP ŽNS Varteks s pet komada osigurao osminu finala

Odigrano je sedam utakmica Županijskog nogometnog kupa. Najzvučnija utakmica bila je ona u Kučan Marofu gdje je Varteks potvrdio ulogu favorita pobijedivši domaći Zelengaj 0:5 (0:1).

Na poluvremenu su ‘Bumbari’ imali samo pogodak prednosti koji je donio Modrić u 5. minuti. Ipak, u drugom su poluvremenu ‘dodali malo gasa’ i s dva gola Malnara (55., 87.) te jednim Spasića (70.) i Takatokua (80.) postavili konačni rezultat.

U ostalim susretima Bednja je, također s petardom (5:0) , ispratila Zadrugar. Mladost iz Varaždinskih Toplica pobijedila je Bratstvo iz Otoka Virje rezultatom 4:2, a Podravina je pobijedila Radnički 1:0.

U čak tri susreta gledatelji su svjedočili lutriji jedanaesteraca. Na domaćem je terenu Dubravka-Zagorac izgubila od Slobode Tužno 5:6, a Jalžabet od Drave Sveti Đurđ 4:5. Gostujuću pobjedu također je odnijela i Šemovečka Mladost u gostima kod Novog Marofa rezultatom 6:7.

Posljednji susret između Varaždina i Beretinca na rasporedu je 12. rujna.