RUKOMET Dabrovi uvjerljivi protiv Poreča

Treću pobjedu u nizu u ‘Ligi za ostanak’ ostvarili su rukometaši Varaždina protiv vrlo dobre ekipe Poreča. Prvo poluvrijeme bilo je dosta izjednačeno, tek u samom finišu ‘Dabrovi’ su se uspjeli malo odlijepiti i otići na odmor sa dva gola prednosti – rezultatom 14-12.

U drugom dijelu domaći ponajviše na krilima sjajnih Vujovića, Zobeca, Tokića i Vidačeka stvaraju osjetnu prednost koja je na kraju iznosila velikih +10, konačni rezultat je bio 30-20.

‘Dabrovi’ su tako učvrstili svoju poziciju na ljestvici na trećem mjestu, a priliku za stepenicu više imaju već idući tjedan kada gostuju u Rijeci kod drugoplasiranog Zameta.

GRK Varaždin – Poreč 30:20 (14:12)

GRK Varaždin: Špikić (8), Črnila (2), Zobec 5, Jerenec 3, Vincek, Vujović 5, Vidaček 6, Novak, Tokić 5, Trojko, Šipić 2, Hirš, Levak 3, Dunato, Koprek 1, Grbac.

Poreč: Krbavčić (14), Popović (4), Mataija, Thoss, Šehić 2, Kušan 4, Perić 3, Mofradin 2, Popović 1, Perajica 2, Radaković 4, Valinčić, Pribetić, Medić 2.

Sedmerci: Varaždin 5/7, Poreč 1/2. Isključenja: Varaždin 6 minuta, Poreč 8 minuta