RUKOMET Pobjedom protiv Splita Kokice stigle do novih bodova

Rukometašice Koke i ostvarile su i jedanaestu pobjedu u ovom prvenstvu. U maloj dvorani na Dravi svladale su Split 24:18 (10:10) i tako zadržale odlično treće mjesto na tablici.

Cijelo prvo poluvrijeme Koka se mučila sa žilavim Splićankama koje su čak dvaput bile u vodstvu, no poluvrijeme su ipak završile u egalu (10:10). I veći dio drugog poluvremena protekao je u izjednačenoj igri, s time što je Koka stalno bila u vodstvu s golom do dva prednosti.

Utakmica je prelomljena desetak minuta prije kraja kada Kokice ‘bježe’ na četiri razlike (18:14) i više ne dozvoljavaju gošćama da im se približe.

Najefikasnije kod domaćih bile su Domjan i Dragišić s 5 golova. Jalušić je postigla 4, Masnić i Čović 3, Furjan, Golubić i Tomić po 1 gol. Na vratima je opet briljirala Janja Golubić s 22 obrane. Kod Splićanki najefikasnije su bile Macan s 5 i Kežić s 4 gola.