Dabrovi poraženi u Vinkovcima, stručni stožer revoltiran sucima

U posljednjoj ovogodišnjoj utakmici Premijer lige rukometaši Varaždina u Vinkovcima su doživjeli težak poraz od Spačve rezultatom 35:28.

I u ovoj utakmici, kao i prošlog tjedna, Varaždin je poveo, vodili su 4:0 u 6. minuti, pa 8:4 u 11. minuti, a onda je počeo pad. Vinkovčani preokrežu rezultat, dolaze na 17:12 u 24. minuti, da bi na odmoru bilo tek minus dva. Preokret Spačve, kako tvrde u varaždinskim redovima, dogodio se uz previše grugosti koje su suci tolerirali.

U nastavku utakmice Dabrovi su pratili Spačvu, da bi dvadeset minuta prije kraja, semafor pokazivao 25:25. No do kraja utakmice gosti su postili deset, a Varaždin tek tri gola, za uvjerljivu pobjedu Spačve.

Nakon utkamice trener Vujović bio je toliko uzbuđen, kako tvrdi, da sucima nije pružio ruku. Tvrdi da su suci napravili ‘masakr’, iako nije do kraja zadovoljan igrom svoje ekipe.

Spačva – GRK Varaždin 1930 35:28 (19:17)

Spačva: D. Stojanović (11), T. Stojanović (2), M. Jurić 4, Josipović, Karaula 3, Androš 7, I. Jurić 2, Nađ 5, Tomas 1, Marko Mišić, Rimac, Maroš, Mile Mišić 5, Babić 6, Vukušić 1, Petričević 1.

GRK Varaždin 1930: Meštrić (8), Špikić (1), Šipić 6, Zobec 2, Vincek, Grbac 3, Vujovič, Vidaček 2, Šuker, Tokić, Laljek 3, Huđ 8, Hirš, Levak 2, Obranović 2, Trojko.