Odlični nastupi članova Plivačkog kluba Varaždin, Karlo Hajdinjak osvojio broncu

Fantastičan uspjeh na Prvenstvu Hrvatske, održanom proteklog vikenda u Zagrebu, ostvarili su plivači Plivačkog kluba Varaždin.

Na Prvenstvu je nastupilo ukupno petstotinjak najboljih plivačica i plivača iz čak 32 hrvatska kluba.

Karlo Hajdinjak je osvojio brončanu medalju na 100 metara prsno, peto na 200 metara. Ujedno je prvi puta isplivao 100 slobodno ispod minute (59,24 sekunde). Osim toga, osvojio je 13. mjesto na 200 metara mješovito, 15. na 100 delfin te je u svim disciplinama isplivao osobni rekord.

Jakov Igrec je isplivao četiri osobna rekorda, 12. mjesto na 200 delfin, 15. mjesto na 400 mješovito, 17. mjesto na 400 slobodno, 26. mjesto na 200 mješovito.

Prvi nastup na Prvenstvu Hrvatske ostvario je Lovro Pintarić koji je je u u kategoriji sa godinu dana starijim plivačima zauzeo 19. mjesto na 200 delfin.