Seniorke Plesnog kluba Ivančica obranile naslov prvakinja Hrvatske

Plesni klub Ivančica Ivanec sudjelovao je na 8. Prvenstvu Republike Hrvatske u cheerleadingu i cheerdanceu održanom u Kaštel Sućurcu, piše eivanec.com.

Sudjelovalo je više od 400 natjecatelja svih dobnih kategorija, među kojima i 45 ivanečkih plesača.

U kategoriji kadetske jazz dance skupine – mlađi kadeti, ivanečki je klub osvojio 7. mjesto, 6. je bio kadetski jazz dance par Alma i Laura, juniorski jazz dance par Korina i Helena osvojile su 5. mjesto, stariji kadeti su među kadetskim jazz dance grupama bili 4., a juniorska jazz dance grupa osvojila je 3. mjesto.

Prvo mjesto i naslov prvaka osvojio je seniorski jazz dance par Marina i Martina te seniorska jazz dance skupina.

Seniorke su tako obranile naslov državnih prvakinja i direktno se plasirane na Europsko prvenstvo 2017. godine koje će se održati u Pragu u Češkoj, piše eivanec.com.