Odigrano 27. kolo MŽNL: Najveće iznenađenje pobjeda Zadrugara nad Poletom

U 27. kolu Međužupanijske lige Čakovec – Varaždin najveće iznenađenje kola napravio je Zadrugar koji je pobijedio Polet.

Pobjedonosni pogodak postigao je Vukina u 39. minuti dok posebno treba naglasiti da domaćin nije realizirao čak dva kaznena udarca.

Jalžabet je ostvario pobjedu protiv Varteksa od 1:0. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Medved u 63. minuti.

Plitvica nije uspjela pobijediti Rudar, izgubila je rezultatom od 3:2. Gosti su brzo već u osmoj te 11. minuti poveli pogocima Novaka 0:2. Domaćin preko Jošue Horvata u 26. minuti smanjuje rezultat na 1:2, da bi u 58. domaćin propustio realizirati kazneni udarac. Ponovno Jošua Horvat je precizan i u 71. minuti te poravnava rezultat na 2:2. Domaćin pokušava potpuno preokrenuti rezultat, ali ne uspijeva. Gosti preko D. Šoltića u 73. minuti postižu pogodak vrijedan pobjede.

Zelengaj je minimalnim, ali potpuno zasluženim rezultatom pobjedio Centrometal te potvrdio ostanak u ligi. Pogodak je postigao u 85. minuti preko Mlakara.

Novi Marof nije uspio zaustaviti vodeću ekipu lige Nedelišće, poražen je rezultatom od 2:1. Harmicar je u 14. minuti doveo domaćina u vodstvo od 1:0 da bi Marčec u 27. minuti poravnao rezultat na 1:1. Pogodak za pobjedu postigao je Bađari u 88. minuti.

Sloboda iz Slakovca je pobjedila Graničar u Kotoribi te ga gurnula na posljednje mjesto prvenstvene ljestvice.

Naprijed je slavio u Pušćinama dok je Međimurec pobjedio Mladost Komet, koja nije realizirala kod 1:1 kazneni udarac.

Rezultati 27. kola: Međimurec – Mladost Komet 2:1, Jalžabet – Varteks 1:0, Graničar (K) – Sloboda (S) 1:2, Polet SMNM – Zadrugar 0:1, Plitvica (G) – Rudar 2:3, Zelengaj – Centrometal 1:0, Novi Marof – Nedelišće 1:2, Pušćine – Naprijed 3:4

Tablica: Nedelišće 57, Jalžabet,Rudar 54, Mladost Komet 49, Sloboda (S) 45, Međimurec 40, Varteks 39, Pušćine 35, Zadrugar 34, Polet SMNM,Novi Marof 33, Zelengaj, Plitvica 32, Naprijed, Centrometal, Graničar 25 boda.

Parovi 28.kola: Mladost Komet – Pušćine, Naprijed – Novi Marof Nedelišće – Zelengaj, Centrometal – Plitvica (G), Rudar – Polet SMNM, Zadrugar – Graničar (K), Sloboda (S) – Jalžabet, Varteks – Međimurec.