Automobili Lončar & Ducati componenti u četvrtfinalu Kutije šibica!

Malongometaši Automobila Lončar & Ducati componenti jučer su, 22. prosinca, prošli u četvrtfinale Kutije šibica pobjedom od 2:0 protiv P & F zaštite.

Odigrali su još jednom vrhunsku utakmicu i to bez primljenog gola. Golove su u prvom poluvremenu dali Lukavečki i Piskač, a imali su prilike zabiti i još koji pogodak, obzirom da su pogodili vratnicu, a zapucali su u prazno i četiri sigurne šanse.

Cijelo drugo poluvrijeme, P & F zaštita su igrali s vratarom igračem, ali nisu uopće ugrozili vrata Varaždinaca, koji su i u drugom poluvremenu opet pogodili okvir gola, a zabilježili su i brojne šanse.

– Dobro igramo i zasluženo smo među osam veličanstvenih na Kutiji šibica – kratko je prokomentirao jučerašnju pobjedu Romano Pucak.

Četvrtfinale se igra na 26. prosinca, na Štefanje, a igrat će protiv boljeg iz susreta AMOZ Gornja Radgona i CB Garden-Optika Očalinko.