Berba medalja za kickboxing klub “Mladost” u Kostreni

Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu za mlađe i starije kadete, juniore i seniore u point fightingu, light contactu i kick lightu održano je u Kostreni.

Na natjecanju je sudjelovalo 356 natjecatelja iz 44 kluba, a Kickboxing klub “Mladost” iz Varaždina je nastupio sa sedam predstavnika. Na turniru su ukupno osvojili dva zlata, tri srebra i jednu broncu.

Patricija Špoljarić (-65kg) je osvojila prvo mjesto u konkurenciji starijih kadeta, Patrik Grđan(-57kg) je osvojio drugo, a Lukrecija Kefelja (+70kg) treće mjesto.

Ivan Horvat (-63kg) je osvojio prvo mjesto u konkurenciji juniora, Emi Mlakar (+75kg) i Antonio Rukavina (-89kg) su osvojili druga mjesta, dok Kristina Sokolić nije bila među osvajačicama medalja u seniorskoj konkurenciji.

KK “Mladost” je proglašen najboljim klubom na natjecanju zahvaljujući ukupnim rezultatima u kick lightu i light contactu.