Tenisači Teniskog kluba Varaždin 1181 osvojili četiri odličja u Vrbovcu

Proteklog vikenda na terenima TK Vrbovca održano je otvoreno prvenstvo iz kalendara hrvatskog teniskog saveza za tenisače i tenisačice do 14 godina.

Iz Teniskog kluba Varaždin 1181 nastupili Vini Cecelja, koja je pobjedama nad Sabljić Rutom 6:3 6:1, Dujmović Dorom 6:1 6:1, Brnić Majom 2:6 6:4 6:2 ušla u finale u kojem je izgubila od Rebeke Cindrić rezulatom 6:1 6:0, te osvojila 2. mjesto pojedinačno.

Denis Adlašić je nakon odličnog ulaska u turnir protiv Bijonda Svena 6:0 6:0, Zlatevski Leona 6:0 6:0 i Karačić Vilima 7:6(3) 6:0, ipak u polufinalu zaustavljen od kasnijeg pobjednika turnira Nazarov Abbasa rezultatom 6:3 6:2, te osvojio 3. mjesto pojedinačno.

Borna Jagetić nakon pobjede nad Šveljo Marcosom 6:3 6:0, nesretno je zaustavljen u 1/4 finalu od Marić Vida nakon što nije uspio iskorisiti četiri lopte za meč.

U parovima su Varaždinci u Vrbovcu pokazali nešto više od svojih vršnjaka osvojivši turnir u konkurenciji dječaka Denis Adlašić (VŽD) i Borna Jagetić (VŽD) i djevojčica Vini Cecelja (VŽD) i Rebeka Cindrić (VAR).