3. HNL Preporođeni Varteks preko Šoštarića do velika tri boda protiv Croatije

U prvom smo poluvremenu gledali ‘Bumbare’ u poboljšanom izdanju, ali nisu bili uspješni u svojim naumima da povedu što je ranije moguće. Vođeni podrškom White Stonesa i 400 okupljenih gledatelja u drugom su se poluvremenu uspjeli nametnuti u potpunosti te u 66. minuti postaviti konačnih 1:0, i to ponovno golom Tihomira Šoštarića kao i u posljednjoj utakmici protiv vodećeg Osijeka kada im je ‘Šole’ prekrasnim udarcem iz slobodnjaka osigurao bod.

Varteks se sada bodovno izjednačio s Croatijom te će u nastavku natjecanja voditi veliku borbu s današnjim protivnikom za osiguravanje opstanka u 3. HNL.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu, 21. travnja, s početkom u 16 sati i 30 minuta u Koprivnici protiv istoimenog domaćina. Koprivnica je trenutno 4. na ljestvici, ali ovakav Varteks spreman je za nove pobjede.