UTRKA ‘CENTRUM MUNDI’ Atletičarke Slobode odlične na utrci u Ludbregu

U subotu, 18. ožujka, u sklopu programa proslave Dana Grada Ludbrega održana je tradicionalna utrka Centrum Mundi u kojoj su nastupile dvije trkačice AK Slobode.

Stotinjak trkača startalo je s Trga sv. Trojstva, a na istom su mjestu ušli u cilj. Atletičarke Slobode ostvarile su zapažene rezultate. Obje natjecateljice ušle su u, apsolutnoj konkurenciji, u cilj kao druge.

Ella Bogdanović u utrci na 2.5 kilometra stigla je na cilj iza Marije Kosi iz BK Omega, ispred Mie Fundi iz OŠ Prelog. Na nešto zahtjevnijoj utrci seniorki, onoj na 10 kilometara juniorka Paula Šimunčić također je ciljom prošla druga. U utrci je slavila Martina Bezek, članica AK Međimurje, treću je poziciju zauzela Mateja Kaniski, članica AK Varaždin. Vrijedi napomenuti da su obje atletičarke u svojoj konkurenciji juniorki uvjerljivo osvojile 1. mjesta.