Novi poraz odbojkaša Kitro Varaždina, još čekaju pobjedu u 2017.

Odbojkaši Kitro Varaždina i dalje su bez pobjede u ovoj godini. Nakon maratonske borbe, u okviru 13. kola Prve odbojkaške lige, svladao ih je Split 3:2.

Prvi set pripao je tijesno Varaždincima 25:23. U drugom su Splićani dominirali i dobili ga 25:18, da bi treći set, nakon prave drame, opet dobio Kitro i to na razliku 30:28.

U četvrtom setu gotovo identična borba, ali ovoga puta sreća je na strani Splita – 29:27.

Peti odlučujući set također je pripao Splitu rezultatom 15:10. Time su Splićani osvojili dva, a Kitro jedan bod.

Iznenađenje poraz Medicinara

Iznenađenje kola svakako je poraz Medicinara na domaćem terenu od zahuktalog Zadra (2:3), a iznenadilo je i Trnje koje je u gostima svladalo Rovinj (3:1).

Slobodan je u ovom kolu bio Brod. Sasvim je sigurno kako će play-off, koji slijedi nakon regularnog dijela natjecanja, biti izuzetno zanimljiv.

Poredak: 1. Medicinar 27, 2. Kitro Varaždin 23, 3. Zadar 20, 4. Split 17, 5. Rovinj 11, 6. Brod 11, 7. Trnje 8.

U posljednjem 14. kolu, sljedećeg vikenda, sastaju se: Kitro – Brod, Zadar – Split, Trnje – Medicinar, a Rovinj će biti slobodan.