FOTO Varaždin pred više od tisuću ljudi poražen od Al Nassra, Jertec zabio

Nogometni klub ‘Varaždin’ poražen je minimalnom gol razlikom pred domaćom publikom u pripremnoj utakmici koju je odigrao s Al Nassrom iz Saudijske Arabije. Utakmica je završena rezltatom 1:2 u korist gostiju.

Al Nassr, na čijem je čelu trenutačno kontroverzni Zoran Mamić, nije bilo lak protivnik. Dok je NK Varaždin trećeligaš, Al Nassr je sudionik prve saudijske lige i iza sebe ima već nekoliko osvojenih prvenstava.

Utakmica je odigrana u teškim uvjetima, jer je od početka padala kiša, no to nije smetalo oko 1200 navijača na tribinama.

Već u 9. minuti gosti su došli u vodstvo iz kaznenog udarca. Siguran je s bijele točke bio Hassan Al Raheb.

Domaća ekipa uzvratila je u 18. minuti. Zabili su preko Darija Jerteca u 18 minuti.

Takvo rezultatsko stanje nije dugo trajalo, jer je već dvije minute kasnije zabio Omar Hawsawi i time postavio konačan rezultat.

Strijelci: 0:1 Al Raheb 9. min., 1:1 Jertec 18. min., 1:2 Hawsawi 20. min.

Kako je bilo na terenu i tribinama pogledajte na fotografijama.