Vijesti / Sport

REMI NAKON ŠEST KOLA

BOD Toplak nakon prekida serije poraza: 'Ostaje žal za pobjedom. Moram gledati pozitivno, ali malo sam žalostan'

Marin Tironi/PIXSELL

Imali su Toplakovi izabranici dobru situaciju na Kranjčevićevoj, ali nisu uspjeli uzeti sva tri boda. Po nepisanom nogometnom pravilu - nisu zabili čistu šansu za 3:1 pa su primili za 2:2.

-Utakmica kakvu smo očekivali. Jako teška, izjednačena do bola, detalji koji odlučuju. Naravno da ostaje žal nakon dva vodstva da nismo uzeli puni plijen. Pogotovo kad smo na kraju imali zicer za 3-1, a to moramo riješiti. Ne mogu dečkima ništa zamjeriti, započeo je nakon remija protiv Lokomotive (2-2) trener Varaždina Samir Toplak.

Vezana vijest:

Lokomotiva - Varaždin, 20.11.2020. ZASLUŽILI VIŠE IPAK REMI Tako blizu, a tako daleko: Varaždin bio na pragu pobjede, ali iz Zagreba ipak nosi samo bod

Imao je Ivan Posavec priliku završiti utakmicu i odvesti Varaždin na 3-1, ali na kraju je Kyriakos Papadopoulos zabio za 2-2 i podjelu bodova na Kranjčevićevoj.

- Prvo poluvrijeme smo bili malo rezervirani, ali drugo poluvrijeme smo bili jako dobri, agresivni, preuzeli smo igru i zasluženo vodili. Lokomotiva je preuzela rizik, išla 'vabanque' s visokim stoperima, pokušali smo ih na sve moguće načine zatvoriti, ali dobili smo gol. Prekinuta je ta serija poraza, moram gledati pozitivno, ali, žalostan sam malo - završio je Toplak.

Nemaju Varaždinci mnogo vremena za odmor jer im sljedeći susret slijedi već u ponedjeljak, 23. studenog, kad gostuju kod Gorice u zaostalom kolu.

Ovim se remijem Varaždin bodovno izjednačio s Istrom (8) te je te je trenutno pretposljednji, dok Lokomotiva na mjestu ispred ima isti broj bodova kao Puljani i Varaždinci.