Vijesti / Sport

2.hnl

NOVA TRI BODA Pobjeda Varaždina za vrh 2.HNL u posljednjem jesenskom kolu

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Varaždin je završio jesenski dio 2.HNL na prvom mjestu s 27 bodova iz 15 utakmica.

Varaždin je danas u 13 sati igrao utakmicu 15. kola 2.HNL u kojoj je ostvario pobjedu 2:1 nad Dubravom.

KLIKOM PO TRIBINI Publika ispratila novu pobjedu Varaždina za kraj polusezone

Varaždinci su poveli već u 3. minuti iz penala koji je zabio Postonjski. Gosti se vraćaju krajem drugog dijela, u 39. minuti za Dubravu također iz penala zabija Alghoul.

Ipak, domaća momčad sve rješava u 65. minuti kada Šego pogađa za, pokazat će se, konačnih 2:1.

Varaždin je završio jesenski dio 2.HNL na prvom mjestu s 27 bodova iz 15 utakmica, a posebne zasluge za to mjesto na tablici idu treneru Mariju Kovačeviću koji je od svog dolaska na mjesto trenera, gdje je zamijenio Marija Carevića, preporodio varaždinskog drugoligaša.