Vijesti / Sport

3. NL Sjever

VARTEKS I DALJE GAZI Pobjednički niz nastavljen na gostovanju u Virju

NK Varteks

Ovo već četvrta uzastopna pobjeda Bumbara, a Šoštarić ne prestaje bušiti protivničke mreže.

Varteks je danas u sklopu 6. kola 3.NL Sjever igrao u Virju protiv Podravca. Bio je to dvoboj dvije momčadi koje su prije susreta bile bodovno izjednačene na trećem mjestu. Utakmica je završila pobjedom Bumbara 3:1.

Varteks je u prvom poluvremenu već stekao veliku prednost. Prvo je Tihomir Šoštarić zabio iz slobodnog udarca s dvadesetak metara u 28. minuti. Domaćini su imali priliku za izjednačenje u 42. minuti, ali golman Varteksa, Jurica Valentić, fantastično brani jedanaesterac.

Bumbari prije kraja poluvremena, u 45. minuti, dolaze do povećanja vodstva preko Karla Mihokovića

Podravac se pokušava vratiti u utakmicu u 80. minuti. Rezultat je 2:1, ali ubrzo Šoštarić opet pokazuje zašto je najbolji strijelac u povijesti kluba - u 85. minuti zabija za konačan rezultat - 3:1. Varteks je tako ostvario četvrtu pobjedu zaredom. U šest kola ima 12 bodova te se nalazi na trećem mjestu tablice.

Sljedeće kolo donosi veliki derbi na Slobodi - Varteks će ugostiti Polet iz Svetog Martina na Muri. Susret je na rasporedu u petak 30. rujna.

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.