Članice DŠR Lančić – Knapić druge na 11. festivalu sportske rekreacije žena

Ženska ekipa ‘Društva za športsku rekreaciju Lančić – Knapić’ u subotu je, 7. studenoga, sudjelovala na ’11. hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena’ u Delnicama (Primorsko – goranska županija).

U konkurenciji 25 ekipa iz Hrvatske u ukupnom plasmanu ekipa ‘DŠR Lančić – Knapić‘ ostvarila je povijesni uspjeh i osvojila fantastično drugo mjesto. Za ‘DŠR Lančić – Knapić’ su nastupile: Gordana Habek (voditeljica ekipe), Katarina Harjač, Marijeta Habek, Tatjana Mesec, Maja Sever, Barbara Habek, Božena Friščić, Branka Habek, Ivana Harjač i Štefanija Banek. Ekipu su još sačinjavale Nada Sever i Mirjana Hrupek.

Natjecanje se odvijalo u šest rekreativnih disciplina na kojima je ‘DŠR Lančić-Knapić’ ostvarilo sljedeće rezultate: viseća kuglana (4.mjesto), pikado (6.mjesto), vođenje nogometne lopte (7.mjesto), slobodno bacanje košarkaške lopte u koš (9.mjesto), poligon spretnosti s medicinkom (4.mjesto) i bacanje kolutova (1.mjesto).

Domaćin ’11. hrvatskog festivala sportske rekreacije žena’ bio je ‘Goranski sportski centar – Delnice‘ u suradnji s ‘Društvom športske rekreacije – Parejda‘ i ‘Udrugom za sport, rekreaciju i turizam – Kupa – Brod na Kupi‘.

Pobjednik je bila ekipa ‘USR Mursko Središće‘ , druga je bila ekipa ‘DŠR Lančić – Knapić’, a treća ekipa ‘Udruga žena – Strahoninec‘.

Uz ‘DŠR Lančić – Knapić’ na ‘Festivalu žena’ nastupile su još dvije ekipe iz Varaždinske županije. Ekipa ‘DŠR Salinovec‘ je osvojila vrlo dobro 4. mjesto u ukupnom poretku, a ekipa ‘USR MO Lepoglavska Ves‘ je zauzela 10. mjesto.