3. HNL Crnom nizu ‘Bumbara’ ne nazire se kraj

U 13. kolu 3. HNL Istok nogometaši Varteksa na varaždinskoj su Slobodi ugostili Bedem iz Ivankova. ‘Bumbari’ su već i lagano zaboravili kakav je okus pobjede, a za gorak okus nakon današnje utakmice pobrinuli su se gosti koji su u Drevenovu mrežu pospremili 4 gola (0:4).

Na prvi gol nije trebalo dugo čekati. U desetoj minuti s 40 metara poentira Barić. Nakon toga, gosti su uspostavili kontrolu igre koju su držali sve do kraja utakmice, a vodstvo su samo povećavali. Na odmor se otišlo sa dostižnih 0:1, ali već u 50. minuti Luka Sambol podiže na 0:2. Na novi pogodak čekalo se do 84. minute kada poentira Mrdeša, dok konačan rezultat 0:4 postavlja kapetan Varteksa Borna Radić koji šalje loptu u vlastitu mrežu.

Ovim je porazom Varteks ostao na pretposljednjem, 15. mjestu te je očigledno kako ih čeka grčevita borba za opstanak. U sljedećem kolu ‘Bumbari gostuju u Pleternici kod tamošnje Slavije..