MALI NOGOMET CB Stars Junajted pobjednik turnira u Lovrečanu

Na seniorskom malonogometnom turniru, održanom proteklog vikenda u Lovrečanu, okupilo se 12 ekipa – 10 iz Hrvatske i dvije iz susjedne Slovenije koje su bile podijeljene u četiri skupine po tri ekipe. Nakon razigravanja po skupinama, prve dvije ekipe iz svake grupe izborile su četvrtfinale.

Već u četvrtfinalu gledali smo izuzetno zanimljiv mali nogomet, a polufinale su izborile obje slovenske ekipe, Red Star iz Celja i Picopeki iz Ptuja, te PSV Pekarnica Leskovar i CB Stars Junajted.

U prvom polufinalu Junajted je sa 4-0 bio bolji od PSV-a, dok je u slovenskom sudaru uspješnija bila ekipa Picopeka.

Treće mjesto osvojila je na kraju momčad Red Star koja je sa 2-1 svladala PSV, a u velikom finalu CB Stars Junajted deklasirao je slovensku ekipu sa 5-0 i osvojio prvo mjesto.

Za momčad pobjednika nastupili su Alen Đurman, Robert Malnar, Alen Kokotec, Petar Sabolić, Luka Modrić, Nikola Drožđek i Antonio Meštrić, pod vodstvom Dalibora Leskovara.