KUP Nogometaši Varaždina pobjedom nad Bednjom očekivano obranili naslov

Izabranici Marija Kovačevića su, nakon nedovoljne pobjede i velikog emotivnog pražnjenja u dodatnim kvalifikacijama za 1. HNL, uspješno vratili misli i u uzvratnoj utakmici Županijskog nogometnog kupa pobijedili Bednju iz Beletinca rezultatom 4:1 i time samo potvrdili pozitivan rezultat iz prve utakmice (1:4).

Strateg domaćih odlučio je dati priliku igračima koji su skupili manje minuta na drugoligaškim travnjacima, a oni su mu za to vratili na najljepši mogući način. Pogotke su za Varaždin u prvom poluvremenu zabijali redom Vuk, Hranilović i Havelka te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 3:0. U nastavku je počasni pogodak za goste postigao Klopotan, da bi konačan rezultat postavio Leonard Mesarić.

Obje su ekipe nastupom u finalom kupa osigurali plasman u Hrvatski nogometni kup.